KLIMATIZÁCIE

Banner

Klimatizace

← VYKUROVANIE A KLIMATIZÁCIE      → KLIMATIZÁCIE NA E-SHOPE

 

Klimatizácie postupne prestávame vnímať ako luxusnejší tovar pre náročných. S poslednými horúcimi letnými sezónami sa klimatizácie pomaly stávajú štandardom. S ich rýchlym rozširovaním sa zároveň znižujú ceny, za ktoré je možné klimatizáciu zakúpiť.

Klimatizácia NORDline z našej ponuky sa skladajú z tichej vnútornej jednotky s výparníkom a ventilátorom, riadiacou elektronikou a z vonkajšej jednotky s kompresorom, kondenzátorom a ventilátorom. Samozrejmosťou je aj diaľkové ovládanie.

 

V ponuke máme klimatizácie splitové aj multisplitové.

Letáky ku klimatizáciám (aj k nášmu ďalšiemu sortimentu) nájdete na našom webe v sekcii k stiahnutiu.

SPLIT: 1 vonkajšia jednotka = 1 vnútorná jednotka (nástenná alebo stropná)

MULTISPLIT: 1 vonkajšia jednotka = až 5 vnútorných jednotiek (nástenné, stropné kazetové, kombinácia)

 

JEDNOTKY KLIMATIZÁCIÍ NORDline

Vnútorné jednotky nástenné

 

 

 

 

Vnútorné kazetové jednotky stropné 360°

 

 

Vnitřní kazetové jednotky stropní 360°

 

 

Vnútorné kazetové jednotky stropné štvorcestné

 

 

KLIMATIZÁCIE ZA SKVELÉ CENY

Klimatizácie NORDline, ktorých sme dovozcom na slovenský trh, sú kvalitné, tiché a vysoko spoľahlivé a môžete ich zakúpiť za veľmi výhodné ceny.

Klimatizácia z našej ponuky sa skladajú z tichej vnútornej jednotky s výparníkom, ventilátorom a riadiacou elektronikou a z vonkajšej jednotky s kompresorom, kondenzátorom a ventilátorom. Samozrejmosťou je aj diaľkové ovládanie a v cene je aj trojmetrové prepojovacie potrubie.

Klimatizačné jednotky s invertorom dokážu plynule regulovať otáčky kompresora, a tým prispôsobiť výkon podmienkam, čo vedie k úsporám energie.

V ponuke narazíte na klimatizácie SPLIT aj MULTISPLIT s elegantným dizajnom, jednoduchou obsluhou aj inštaláciou a samozrejme s dlhou životnosťou.

NAŠA KLIMATIZÁCIA NORDLINE MÔŽE AJ VYKUROVAŤ

Vďaka využitiu tepelného čerpadla (vonkajšia klimatizačná jednotka) môže klimatizácia NORDline aj kúriť, a to veľmi úsporne. V prechodnom období na jar a na jeseň tak môže klimatizácia nahradiť bežné vykurovacie prostriedky. Klimatizácia NORDline dokáže kúriť aj pri vonkajšej teplote až -15 °C.

EXTRÉMNĚ TICHÉ KLIMATIZACE NORDLINE

EXTRÉMNĚ TICHÉ KLIMATIZACE NORDLINE

Vďaka využitiu vhodnej konštrukcie, designu a použitiu vzácnych kovov v magnetickej časti kompresora dochádza k zníženiu hlučnosti našich klimatizácií.