O NÁS

Ing. Andrea Steckerová - ředitelka společnosti
Ing. Andrea Steckerová - ředitelka společnosti

SÚČASNOSŤ

Sme dodávatelia chladiacej, mraziacej a vykurovacej techniky s viac ako 30 rokmi skúseností na českom a slovenskom trhu. Našou špecializáciou je veľkoobchodný predaj a servis gastro vybavenia, tepelných čerpadiel a klimatizácií, v neposlednom rade aj zariadení pre zdravotníctvo a laboratóriá.

Vážime si našich obchodných partnerov a snažíme sa mať v portfóliu vždy komplexnú ponuku spoľahlivých produktov, poskytovať odborné poradenstvo a zabezpečiť plnohodnotný servis.

Svojim zákazníkom ponúkame rad produktov vlastnej obchodnej značky TEFCOLD a NORDline, zároveň sme výhradnými distribútormi ďalších popredných európskych značiek.

HISTÓRIA

Tradícia a profesionálne skúsenosti predovšetkým na poli chladiacej a mraziacej techniky spoločnosti siahajú až k roku 1990, kedy pán Jaroslav Nosräti začal podnikať v oblasti servisu a predaja chladničiek a mrazničiek.

1. augusta 2020 sa spoločnosti TEFCOLD CZ s.r.o. a TEFCOLD SK s.r.o. stali členom dánskej skupiny TEFCOLD Group, ktorá uzavrela dohodu o ich prevzatí s majiteľom spoločnosti.

SKUPINA TEFCOLD GROUP

Tefcold A/S, Viborg, Denmark
Tefcold A/S, Viborg, Denmark

TEFCOLD Group tvorí TEFCOLD A/S, TEFCOLD (UK), TEFCOLD CZ s.r.o. a TEFCOLD SK s.r.o., TEFCOLD (BE), TEFCOLD (FR) aj Horeca Global Solutions.

Sídlo spoločnosti je vo Viborgu v Dánsku, kde máme sklad s rozlohou 17 000 m2, vlastnú skúšobňu pre precízne testovanie nami dodávaného tovaru, zázemie na inštaláciu reklamných polepov na nami dodávané produkty, centrum náhradných dielov a jeden z našich showroomov.

Chceme pomôcť našim zákazníkom predávať viac a uľahčiť im život novými produktmi a príležitosťami. Sme presvedčení o tom, že rast aj prostredníctvom akvizícií môže na tento účel dobre poslúžiť. Akvizícia rozšíri našu dodávateľskú základňu, zlepší logistické nastavenia v Európe a umožní nám tak v budúcnosti slúžiť našim zákazníkom ešte lepšie ako dnes.

TEFCOLD CZ s.r.o. a TEFCOLD SK s.r.o. sa starajú o Českú republiku a Slovensko. TEFCOLD (UK) pokrýva Spojené kráľovstvo a Severné Írsko. TEFCOLD (BE) pokrýva Belgicko a Holandsko v spolupráci s TEFCOLD A/S. TEFCOLD (FR) pokrýva Francúzsko v spolupráci s TEFCOLD A/S. Horeca Global Solutions pokrýva aj Španielsko a Portugalsko v spolupráci s TEFCOLD A/S. Okrem toho spoločnosť TEFCOLD A/S zasiela tovar do zvyšku Európy a mimo nej.

IDEME NA TO EKOLOGICKY

Snažíme sa chrániť životné prostredie a vzhľadom k tomu, že sme si vedomí náročnosti ekologickej likvidácie nami dodávaného tovaru, sú nami dodávané tovary prihlásené k ekologickej dani.

SKUPINA TEFCOLD

Viac ako 170 zamestnancov v 10 krajinách

Skladové priestory v Dánsku, Veľkej Británii, Belgii, Francii, Španielsku a Českej republike: 58 000 m2 s viac ako 70 000 produktmi skladom

Viac ako 6 000 spokojných zákazníkov v 100 krajinách

Expedujeme viac ako 170 000 produktov ročne

Testovacie zariadenie, podporu reklamy i showroom nájdete v Dánsku, Českej republike aj vo Veľkej Británii.