O NÁS

Ing. Andrea Steckerová - ředitelka společnosti
Ing. Andrea Steckerová - ředitelka společnosti

SÚČASNOSŤ

Sme dodávatelia chladiacej, mraziacej a vykurovacej techniky s viac ako 30 rokmi skúseností na českom a slovenskom trhu. Našou špecializáciou je veľkoobchodný predaj a servis gastro vybavenia, tepelných čerpadiel a klimatizácií, v neposlednom rade aj zariadení pre zdravotníctvo a laboratóriá.

Vážime si našich obchodných partnerov a snažíme sa mať v portfóliu vždy komplexnú ponuku spoľahlivých produktov, poskytovať odborné poradenstvo a zabezpečiť plnohodnotný servis.

Svojim zákazníkom ponúkame rad produktov vlastnej obchodnej značky TEFCOLD a NORDline, zároveň sme výhradnými distribútormi popredných európskych značiek - Vestfrost, JUKA, Zoin, Byfal a mnohých ďalších.

 

HISTÓRIA

Tradícia a profesionálne skúsenosti predovšetkým na poli chladiacej a mraziacej techniky spoločnosti siahajú až k roku 1990, kedy pán Jaroslav Nosräti začal podnikať v oblasti servisu a predaja chladničiek a mrazničiek.

1. augusta 2020 sa spoločnosti TEFCOLD CZ s.r.o. a TEFCOLD SK s.r.o. stali členom dánskej skupiny TEFCOLD Group, ktorá uzavrela dohodu o ich prevzatí s majiteľom spoločnosti.

SKUPINA TEFCOLD GROUP

Tefcold A/S, Viborg, Denmark
Tefcold A/S, Viborg, Denmark

Rodinná firma TEFCOLD bola založená v dánskom meste Viborg v roku 1987 Torbenom a Fredom Christensenom.

Členmi skupiny TEFCOLD Group sú spoločnosti TEFCOLD A/S so sídlom vo Viborgu v Dánsku, ktoré ponúka predvádzací priestor, sklad o rozlohe 12000 m2, skúšobné laboratórium, zariadenia pre značkovanie a centrum náhradných dielov, ďalej spoločnosť Interlevin Refrigeration Ltd so sídlom v Castle Donington vo Veľkej Británii, ktorá pojíma 9000 m2 skladov, testovacie zariadenia, centrum značky a náhradných dielov a rozsiahly showroom. Posledným členom skupiny je spoločnosť TEFCOLD CZ s.r.o. so sídlom v Ostrave v Českej republike, kde nájdete sklad s plochou cez 4000 m2, servisné centrum s predajom náhradných dielov či nový showroom a spoločnosť TEFCOLD SK s.r.o. v Bratislave na Slovensku.

Skupina TEFCOLD Group má viac ako 100 zamestnancov v 5 krajinách a predáva viac ako 150 000 jednotiek prostredníctvom 3 európskych skladov a priamo z tovární.

IDEME NA TO EKOLOGICKY

Snažíme sa chrániť životné prostredie a vzhľadom k tomu, že sme si vedomí náročnosti ekologickej likvidácie nami dodávaného tovaru, sú nami dodávané tovary prihlásené k ekologickej dani.

SKUPINA TEFCOLD

Viac ako 120 zamestnancov v 5 krajinách.

 

Skladové priestory v Dánsku, Veľkej Británii a Českej republike: 25 000 m2 s viac ako 60 000 produktmi skladom.

Viac ako 4 000 spokojných zákazníkov v 100 krajinách.

Vyexpedujeme viac ako 160 000 produktov ročne.

Testovacie zariadenie, podporu reklamy i showroom nájdete v Dánsku, Českej republike aj vo Veľkej Británii.