webbanner
ŠPECIÁLNA PONUKA NA PRESKLENEJ SKRINE

ŠPECIÁLNA PONUKA NA PRESKLENEJ SKRINE

← SPÄŤ NA NOVINKY
5. 4. 2023

Okrem našej pravidelnej akčnej ponuky gastrosiete dávame už teraz do akcie dve presklené skrine s krídlovými dverami. Akčné ceny sú platné od 7. 4. 2023 do 30. 6. 2023 alebo do vypredania zásob.

Aby sme vám cestu k vašim zákazníkom čo najviac uľahčili, pripravili sme pre vás leták s akčnými cenami, ktorý nájdete na našom webe v sekcii k stiahnutiu → K STIAHNUTIU
 

JEDNA CHLADIACE, JEDNA MRAZIACA,
OBE MAJÚ SKVELÉ PREZENTAČNÉ VLASTNOSTI...

 

FS 1202 H obrázek skříně s vystaveným zbožímTEFCOLD FS 1202 H
Chladiaca skriňa presklené dvere

FS 1202 H je vynikajúca voľba chladiacej skrine s dvoma dverami za predpokladu, že nepotrebujete zviditeľniť značku tovaru. Vďaka kvalite prevedenia a spoľahlivému chodu sa tento štýl skrine stal obľúbenou voľbou pre obchody so zmiešaným tovarom alebo čerpacie stanice. Tento model je štandardný s bielym exteriérom a interiérom. Dodáva sa s 10 nastaviteľnými bielymi drôtenými policami - 5 na každej strane, 2 samozatváracími presklenými krídlovými dverami as 2 vertikálnymi LED svetlami po celej dĺžke vo vnútri rámu dverí.

ZOBRAZIŤ NA E-SHOPE

 

 

TEFCOLD NF 5000 G
Mraziacaca skriňa presklené dvere

Mraziaca skriňa TEFCOLD NF 5000 G má za každými dverami 5 nastaviteľných bielych políc, ktoré sa ľahko prispôsobia vašim potrebám. Je to veľmi priestranná skriňa s výstavnou plochou 1,3 m2. Vďaka svetelnému reklamnému panelu v tvare D je skvelá na zvýraznenie značky.

ZOBRAZIŤ NA E-SHOPE