webbanner
ZNÍŽENIE CIEN TEFCOLD PRODUKTOV

ZNÍŽENIE CIEN TEFCOLD PRODUKTOV

← SPÄŤ NA NOVINKY
17. 10. 2022

Vážení obchodní priatelia,

sme si vedomí toho, že mnohí z vás bojujú s rastúcimi nákladmi na energie a s infláciou. Našim zákazníkom chceme ukázať, že stojíme za nimi, a preto sme pri mnohých produktoch TEFCOLD znížili ceny. Nejedná sa o výpredaj alebo akciovú ponuku, ale o pomocnú ruku, ktorú vám touto cestou chceme podať.

Dôvodom, prečo sme schopní znížiť cenu u mnohých našich produktov, je skutočnosť, že v súčasnej dobe zaznamenávame nižšie nákupné ceny od viacerých dodávateľov. Navyše náklady na dopravu klesli na normalizovanú úroveň v porovnaní s tým, ako to bolo predtým.

Napr. vďaka zníženiu nákladov na nerezovú oceľ SS304 sa premietlo zníženie cien pri produktoch do zázemia, ako sú stoly, nerezové vane a pod.

Pre lepšiu prehľadnosť sme pre vás pripravili aktualizáciu súhrnného cenníka, v ktorom je zníženie cien premietnuté modrou farbou.

ZOBRAZIŤ SÚHRNNÝ CENNÍK V EXCELU

Berte prosím na vedomie, že aktuálne ceny sú na našom e-shope. V prípade, že chcete zaistiť účinný transfer e-shopových informácií na svoj web, odporúčame na tieto účely stiahnuť a následne napárovať na váš systém náš XML feed, ktorý prenáša automaticky dáta, ako sú obrázky, popisky, ceny i skladová dostupnosť.

XML feed je k dispozícii našim zákazníkom po prihlásení v sekcii Môj profil.

tím TEFCOLD CZ & SK