webbanner
NOVÉ MINIBARY - VYSOKÝ VÝKON, NÍZKA HLUČNOSŤ A SPOTREBA

NOVÉ MINIBARY - VYSOKÝ VÝKON, NÍZKA HLUČNOSŤ A SPOTREBA

← SPÄŤ NA NOVINKY
12. 7. 2023

Minibary TEFCOLD môžete nájsť na hotelových izbách naprieč celým svetom. Snúbi v sebe mimoriadny chladiaci výkon a tichý chod, ktorý tak nenarúša pokojnú atmosféru hotelovej izby. Sú určené pre všetkých návštevníkov, ktorí si radi vychutnajú vychladenú desiatu či nápoj. Naše minibary sú navrhnuté tak, aby vyžarovali eleganciu a boli diskrétne. Zvyšujú viditeľnosti produktu a zameriavajú sa na pohodlie hostí, bez obetovania priestoru alebo kvality dizajnu.

AKO VYBRAŤ SPRÁVNY MINIBAR?

Momentálne ponúkame dva typy rozličných chladiacich systémov, pokúsime sa Vám pomôcť s výberom tak, aby vyhovoval Vašim potrebám.

Môžete si vybrať prístroj s absorpčným chladením, a to pokiaľ potrebujete ľahké chladenie a úplnú tichosť bez potreby údržby. Tento systém má však limitovanú chladiacu kapacitu, a je schopný vytvoriť rozdiel od okolitej teploty chladničky iba v rozmedzí 15-20 °C v závislosti od vlhkosti. Pokiaľ je teda teplota v miestnosti 30 °C, vo vnútri minibaru sa bude teplota pohybovať okolo 10-15 °C.

Prehliadnuť katalóg

TICHÝ MINIBAR S PLNÝMI DVERAMI

TEFCOLD TM 62 

Vďaka minibaru TM sa Vaši hostia môžu dobre vyspať. Má totiž veľmi tichý chod práve kvôli absorpčnému chladiacemu systému. Navyše má elegantný dizajn s čiernym vonkajším povrchom a antracitovým interiérom, čo vytvára špičkový dojem.

Zobraziť na e-shope

 

Druhou možnosťou je kompresorom poháňaný minibar, ten je pre Vás vhodný pokiaľ preferujete vyššiu chladiacu kapacitu v teplejšom prostredí. Tieto minibary zaisťujú nižšiu teplotnú úroveň a tiež rýchlejšie chladenie produktov. Ide o udržateľnejšiu formu chladenia s nižšími prevádzkovými nákladmi. Pokiaľ tento systém beží, má úroveň hlasitosti 38 dB(A), čo je nižšia ako je bežný návštevník schopný postrehnúť. Tento minibar má „FAST-cool“ a „SLEEP-mode“ funkciu. Pokiaľ je zapnutý “SLEEP-mode“ znamená to, že systém bude úplne tichý celú jednu hodinu.

TM-C KOMPRESOROVÝ MINIBAR S PLNÝMI DVERAMI

TEFCOLD TM 35 C

Tento kompresorový minibar je vynikajúcou voľbou pre hotely v teplejšom prostredí. Takzvaný water-pack udržuje v minibare nízku teplotu, aj keď nie je v prevádzke. Minibar má čierny vonkajší povrch a je navrhnutý tak, aby bol elegantne nenápadný.

Zobraziť na e-shope

 

ELEGANTNÉ A DISKRÉTNE MINIBARY

Okrem toho, že poskytujeme dva systémy chladenia, ponúkame aj množstvo dizajnových možností. Môžete si vybrať medzi modelmi s masívnymi dverami, sklenenými dverami alebo model so zásuvkami. Všetky tieto modely majú čierny exteriér, čo používateľovi poskytuje špičkový pocit elegancie. Ak sú dvere minibaru otvorené, vnútorné LED svetlo úchvatne osvetľuje produkty uložené vo vnútri.

Naše minibary ľahko splynú s už existujúcim interiérom, môžete si ich totiž jednoducho zabudovať do existujúceho nábytku a to za podmienky, že sa v ňom nachádza komora na cirkuláciu vzduchu, ktorá odvedie teplo, ktoré sa generuje v chladiacom systéme.

Pokiaľ Vás zaujímajú aj ďalšie možnosti v oblasti minibarov navštívte náš e-shop.

Prejsť na e-shop