Vlastný e-shop účet

Všetkým našim obchodným partnerom ponúkame osobné prihlásenie do nášho e-shopu. Vďaka tomu získate prístup k svojim vlastným cenovým ponukám, bližším informáciám o produktoch, bezplatnému sťahovaniu a jednoduchým online nákupom vrátane informácií o objednávkach vo vašom zákazníckom centre.

Podmienkou je, že ste obchodným partnerom a že všetky nižšie uvedené polia sú vyplnené správnymi informáciami. Urobíme maximum pre to, aby sme vašu žiadosť spracovali do 24 hodín.

Môžete si prezrieť naše zásady ochrany osobných údajov tu.

Pokiaľ ešte nie ste našim obchodným partnerom, prosíme, kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára.

"Vďaka XML dátovému feedu môže byť na našich webových stránkach zverejnených viac nových produktov TEFCOLD a to úplne automaticky aj s fotografiami, popiskami a správnou aktuálnou cenou. Pre nás sa popisy produktov vďaky feedu zlepšili a hlavne nedochádza k žiadnym nejasnostiam ohľadom cien."

/Aleksandrs, Gastroburg

"V našej predajni potravín veľmi oceňujeme, že TEFCOLD investuje do nových technológií. Dokázali sme totiž zväčšiť kapacitu chladeného úložného priestoru a zároveň znížiť náklady na energie o viac ako 50 %."

/Jørgen, Min Købmand Sevel

"Pestrá škála profesionálneho vybavenia, tím zodpovedných a proaktívnych ľudí a samozrejme včasné dodávky tovaru nám umožnili vytvoriť profesionálne, seriózne a trvalé partnerstvo s firmou TEFCOLD."

/Matériel CHR Pro