webbanner
VYHRAJTE VSTUPENKY NA COLOURS OF OSTRAVA

VYHRAJTE VSTUPENKY NA COLOURS OF OSTRAVA

← SPÄŤ NA NOVINKY
16. 5. 2024

 

Je o nás známe, že sa zaujímame o kultúru, a keďže naša spoločnosť TEFCOLD CZ s.r.o. sídli v Ostrave, najväčší multižánrový festival Colours of Ostrava nemôže zostať bez povšimnutia a my budeme v roku 2024 pri tom!

Naše chladiace zariadenia TEFCOLD sa aj tento rok objavia na festivale Colours of Ostrava. Sme hrdí na to, že môžeme dodať spoľahlivé profesionálne chladničky do zákulisia a na predajňu a prispieť svojimi skúsenosťami v oblasti chladiacej techniky k hladkému priebehu takého náročného podujatia, akým je tento festival.

Máme pre vás skvelé správy! V rámci našej snahy oceniť a poďakovať našim najlepším partnerom sme sa rozhodli odmeniť TOP 20 partnerov za mesiac máj a polovicu júna. Títo šťastní partneri získajú vstupenky na jeden z najobľúbenejších letných festivalov plný hudby a zábavy - Colours of Ostrava!

Výber TOP 20 partnerov sa uskutoční na základe množstva fakturovaného tovaru v období od 1. mája do 15. júna 2024. Vaše odhodlanie, lojalita a úsilie sú pre nás neoceniteľné, a preto sme sa rozhodli odmeniť tých najlepších z vás.

Každý z TOP 20 vybraných partnerov získa vstupenky na festival Colours of Ostrava. Môžete sa tešiť na nezabudnuteľné hudobné zážitky, skvelú atmosféru a možnosť stretnúť hudobných fanúšikov z celého sveta.

Zažite legendárneho Lennyho Kravitza, rockovú skupinu Queens of the stone age, speváčku Zaru Larsson, Sama Smitha a mnohých ďalších.

Chceli by sme sa poďakovať všetkým našim partnerom za ich tvrdú prácu a odhodlanie. Vaše úsilie a spolupráca sú pre náš spoločný úspech kľúčové a veľmi si ich vážime.