webbanner
TEFCOLD PARTNEROM COLOURS OF OSTRAVA 2023

TEFCOLD PARTNEROM COLOURS OF OSTRAVA 2023

← SPÄŤ NA NOVINKY
3. 7. 2023

Je o nás známe, že sa zaujímame o kultúru, a keďže je základňa našej firmy TEFCOLD CZ s.r.o. v Ostrave, najväčší multižánrový festival Colours of Ostrava nemôže zostať bez povšimnutia a aj v roku 2023 budeme pri tom!

Naše chladiace zariadenie TEFCOLD sa aj v tomto roku objaví na festivale Colours of Ostrava. Sme hrdí na to, že dodávame spoľahlivé profesionálne chladničky do zázemia aj na predajňu, a že môžeme svojimi skúsenosťami na poli chladiacej techniky prispieť k hladkému chodu tak náročnej akcie, ako je tento festival.

Do zázemia zapožičiavame organizátorom akcie chladničky TEFCOLD s plnými dverami, ktoré je možné aj zamknúť a do oblasti gastro zóny chladiacej skrine s presklenými dverami pre prehľadné vystavenie chladených nápojov.

 

chladničky s plnými dveřmi do zázemí

Chladiace skrine s plnými dverami

  • TEFCOLD UR 600 - Jednodverová chladiaca skriňa s plnými dverami v bielej farbe s praktickým integrovaným madlom. Chladiaca skriňa sa skvele hodí aj do náročnej gastroprevádzky. Police sú stabilné, možno na ne pokladať aj ťažšie váhy, nosnosť každej police je až 25 kg.
  • TEFCOLD UR 200 - Malá cladiaca skriňa s plnými dverami v bielej farbe. Rovnako ako model UR 600 má aj táto malá verzia praktické integrované madlo, chladenie s pomocným ventilátorom
  • TEFCOLD SD 1380 - Chladiaca skriňa SD ponúka vysokú kvalitu za priaznivú cenu. Má chladenie s pomocným ventilátorom a automatické odmrazovanie. Chladiacu skriňu je možné ľahko prispôsobiť vašim požiadavkám, pretože je možné meniť otváranie dverí, skriňu nastaviteľné nôžky a nastaviteľné police.

→ zobraziť celú kategóriu produktov

CHLADICE SKRINE - PLNÉ DVERE

 

Chladničky - chladicí skříně s prosklenými dveřmi na prodejnu

Chladiace skrine s presklenými dverami

  • TEFCOLD UR 600 G - Chladiaca skriňa sa skvele hodí aj do náročnej gastroprevádzky. Police sú stabilné, možno na ne pokladať aj ťažšie váhy, nosnosť každej police je až 25 kg.
  • TEFCOLD FSC 1200 H - Chladiaca skriňa dvojdverová presklená s krídlovými dverami

→ zobraziť celú kategóriu produktov

CHLADICE SKRINE - PRESKLENÉ DVEŘE