webbanner
SKUPINA TEFCOLD Group SE ROZŠÍŘILA O NOVÉ SPOLEČNOSTI

SKUPINA TEFCOLD Group SE ROZŠÍŘILA O NOVÉ SPOLEČNOSTI

← SPÄŤ NA NOVINKY
8. 11. 2022

"Pridanie TopCold do skupiny TEFCOLD posilní skupinu a pomôže nám lepšie, rýchlejšie a konkurencieschopnejšie slúžiť našim zákazníkom aj dodávateľom." hovorí generálny riaditeľ spoločnosti TEFCOLD Jesper Kirkeby Hansen. "TopCold poznáme mnoho rokov, je to skvelá spoločnosť so skvelými zamestnancami a akvizícia je dôležitým krokom v našej stratégii rastu."

Spoločnosť TopCold bola vo svojej súčasnej podobe založená v roku 1993 a odvtedy sa vyvinula vo veľmi úspešnú spoločnosť vo svojom hlavnom segmente – komerčné chladenie a mrazenie.

„Po úspešnom rozšírení spoločnosti TopCold do dnešnej podoby sme radi, že spoločnosť odovzdáme spoločnosti TEFCOLD, aby sme ju preniesli do budúcnosti,“ hovorí zakladateľ spoločnosti TopCold Marc GieIen. „Pripojenie k skupine TEFCOLD je na prospech všetkých. Zákazníci budú mať prístup nielen k najväčším zásobám chladiacich zariadení v Európe, ale aj k niektorým skvelým novým produktom. Naším cieľom je hľadať najlepšie riešenie pre všetkých našich partnerov, a to je možné dosiahnuť pridaním ďalších znalostí a sily do skupiny TEFCOLD,“ pokračuje Marc Gielen.

TopCold bude mať naďalej rovnaký manažment ako dnes. „Sme naozaj potešení, že môžeme do našej skupiny pridať spoločnosti TopCold,“ hovorí predseda predstavenstva a väčšinový vlastník skupiny TEFCOLD pán Torben L. Christensen. „Akvizície hrajú dôležitú súčasť našej stratégie rastu. Nájdenie a schopnosť získať tie správne spoločnosti je zásadný pre náš úspech a sme nesmierne potešení, že môžeme pridať TopCold do našej skupiny.“