webbanner
NOVÉ KLIMATIZÁCIE NORDline NOVA

NOVÉ KLIMATIZÁCIE NORDline NOVA

← SPÄŤ NA NOVINKY
7. 6. 2023

Klimatizácia NORDline NOVA je pomocníkom do akéhokoľvek interiéru. Efektívne a úsporne chladia, kúria alebo temperujú, skrátka podľa vašej potreby. Svoj vysnívaný tepelný komfort tak máte s diaľkovým ovládačom a wi-fi ovládaním doslova na dosah ruky.

 

MÁME PRE VÁS PRIPRAVENÉ 2 SETY SPLITOVÝCH KLIMATIZÁCIÍ

NORDline NOVA SMVH09L-3A1A3NAset klimatizace NORDline NOVA
klimatizácie SPLIT 2,6 kW set s nástennou jednotkou
zobraziť set na e-shope

NORDline NOVA SMVH12L-3A1A3NA
klimatizace SPLIT 3,5 kW set s nástennou jednotkou
zobraziť set na e-shope

Splitová klimatizácia je typ klimatizačného systému, ktorý sa skladá z dvoch hlavných častí: vnútorné jednotky a vonkajšie jednotky. Vnútorná jednotka je umiestnená vo vnútri miestnosti, ktorú chcete chladiť alebo ohrievať, zatiaľ čo vonkajšia jednotka je umiestnená vonku na budove.

 

 

NORDline NOVA – TECHNOLÓGIA UVC STERILIZÁCIA

Klimatizácia NORDline NOVA S UVC hĺbkovou ultrafialovou sterilizáciou chráni zdravie rodín. V porovnaní s existujúcimi metódami sterilizácie, ako sú záporné ióny, nano ióny striebra a ozón, je UVC sterilizácia jednoduchšia a bezpečnejšia. Zároveň je energeticky úspornejšia, účinnejšia a šetrná k životnému prostrediu.

Ako funguje UVC hĺbková sterilizácia?

UVC sterilizácia je veľmi bezpečná a prebieha priamo vo vnútri klimatizácie. UVC ultrafialová LED lampa ožaruje dutinu vnútorného priestoru klimatizácie, aby sa zabránilo vystaveniu UV žiareniu v obytnom priestore. Pri tomto procese prebieha bezpečná dezinfekcia vzduchu, takže nikto nemusí opúšťať miestnosť, nevzniká žiadny ozón.

UVC hĺbková ultrafialová (200-285 nm) fotónová energia je natoľko silná, že ničí molekulárnu štruktúru DNA alebo RNA v baktériách a vírusoch. Vďaka tomu je schopná eliminovať všetky známe vírusy a baktérie, ako je vírus chrípky, escherichia coli (e-coli) a staphylococcus aureus (zlatý stafylokok). Ultrafialová dezinfekcia nezanecháva zvyšky chemikálií a jej použitie je veľmi bezpečné.

 

Klimatizace NORDline NOVA s technologicí UVC sterilizaceKlimatizace NORDline NOVA s technologicí UVC sterilizace