webbanner

KLIMATIZÁCIE NORDline VEDIA AJ VYKUROVAŤ!

návrat do sekcie Novinky
11. 1. 2021

Vedeli ste, že klimatizácie NORDline môžu fungovať v režime chladenia, ale aj v režime kúrenia? Táto vlastnosť je obzvlášť v chladných mesiacoch veľmi cenná. Teplotný komfort tak máte doslova na dosah ruky v lete aj v zime.

ZAKÚRTE SI V CHLADNÝCH MESIACOCH KLIMATIZÁCIOU NORDline

Nástenné aj stropné jednotky klimatizácií NORDLINE vedia chladiť aj prikurovať. Stačí len na diaľkovom ovládači navoliť vhodný režim a behom chvíľky dosiahnete požadovanej teploty. Režim vykurovania oceníte predovšetkým v chladných mesiacoch a to nielen v domácnosti, ale aj v objektoch, v ktorých sa zdržujete len občas a ktoré potrebujete tzv. temperovať. 

Veľkou výhodou týchto zariadení je ich energetická nenáročnosť:

  • energetická trieda vykurovania: A+
  • energetická trieda chladenia: A++

KLIMATIZÁCIE NORDLINE VHODNÉ PRE LEPŠIE ZDRAVIE

Klimatizácie sú výborným pomocníkom nielen pre udržanie teplotného komfortu, ale aj pre dosiahnutie lepšieho a kvalitnejšieho vzduchu v miestnosti. Vďaka zdravotnému filtru "cold plasma ion generator" a filtra proti prachu sa skvele hodí do prostredia, v ktorom sa pohybujú ľudia s dýchacími ťažkosťami (astma, alergie), do nemocníc a zdravotníckych zariadení, do prostredia s deťmi. Zákazníci tiež oceňujú tichý chod klimatizáciou NORDline a spánkový režim.

JEDNOTKY KLIMATIZÁCIÍ - NÁSTENNÉ AJ STROPNÉ

Značka NORDline ponúka riešenia pre malé aj veľké objekty. Čo sa klimatizácií týka, môžete zvoliť zapojenie SPLIT alebo MULTISPLIT.

  • SPLIT: 1 vonkajšia jednotka + 1 vnútorná jednotka
  • MULTISPLIT: 1 vonkajšia jednotka + až 5 vnútorných jednotiek (vhodné pre väčšie objekty, možnosť kombinovať vnútornej jednotky nástennej aj stropné, s rôznymi výkonmi)

Záleží len na zákazníkovi, či preferuje mať klimatizáciu inštalovanú na stene alebo v podhľade (stropné jednotky). Všetky jednotky, ktoré sú v súčasnej dobe k dispozícii, sú biele a obzvlášť tie stropné krásne splynú s miestnosťou.

Stropné jednotky NORDline sú dvojakého typu:

  • štvorcestná - tvar štvorca, vzduch prúdi do štyroch strán
  • 360° - tvar kruhu, vzduch prúdi do všetkých smerov

Donedávna boli tieto stropné jednotky k dispozícii len pre zapojenie MULTISPLIT, ale teraz je nám potešením oznámiť, že je možné inštalovať aj do zapojenia SPLIT, teda 1 vonkajšia + 1 vnútorná jednotka.

 

Pre viac informácií ohľadom klimatizácií NORDline vrátane technických parametrov, prejdite do sekcie

 

→ KLIMATIZÁCIE